برگزاری مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و قیام 29 بهمن تبریز در محل کارخانه زمزم آذربایجان
مراسم دهه فجر

برگزاری مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و قیام 29 بهمن تبریز در محل کارخانه زمزم آذربایجان

بمناسبت گرامیداشت چهل دومین بهار پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و پاسداشت قیام 29 بهمن مردم همیشه قهرمان و ولایتمدار تبریز در مورخ 28/11/1399مراسم بزرگداشتی در محل کارخانه زمزم آذربایجان به همت مدیریت محترم عامل شرکت زمزم آذربایجان و کارکنان متعصب زمزم برگزار گردید.

مراسم با پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی  ایران و با ادای احترام حاضرین در مراسم شروع شد قرائت آیاتی از کلام الله مجید زینت بخش مراسم بود و درادامه مهندس حاتمی مدیرعامل زمزم آذربایجان بعنوان میزبان و اولین سخنران، ضمن گرامیداشت چهل و دومین بهار انقلاب ، قیام 29 بهمن تبریز و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا(ره) به بیان عملکرد مجموعه زمزم و نقش اجتماعی آن در منطقه پرداخت.

وی  به نقش مجموعه های زیر نظر بنیاد مستضعفان در محرومیت زدایی مناطق محروم اشاره واز افتتاح پروژه هایی که در راستای زدودن چهره فقر از مناطق مختلف مخصوصا منطقه آذربایجان در ماههای اخیر با حضور رییس دفتر محترم بیت رهبری و ریاست محترم بنیاد مستضعفان انجام گردید نیز اشاره نمود.

مهندس حاتمی ضمن تجلیل از جامعه کارگری و کارگران زحمتکش زمزم آذربایجان، افزود: در مجموعه زمزم در 4 سایت مجموعا بالغ بر 700نفر پرسنل مشغول به کار هستند و تولیدات متعدد و متنوع زمزم در بازارهای منطقه بفروش میرسد و با توجه به قدمت برند زمزم در بازار نوشیدنی کشور،لازم است در بازار برای افزایش سهم بازار زمزم بازسازی مجددی انجام پذیرد تا برنامه های پیش روی زمزم که تصاحب 25 درصد بازار در سال 1400 و50درصد در سالهای 1401 و 1402 میباشد تحقق عینی پیدا کند.

مهندس اوستادی سرپرست شعبه فروش تبریز دومین سخنران مراسم بود.

وی ضمن بزرگداشت آرمانهای ارزشمند نظام اسلامی به بیان ضعفهای موجود در در عرصه تولید و اقتصاد پرداخت و ضمن تقدیر از پرسنل تولید و فروش زمزم به همدلی و لزوم حرکت جهادی برای ارتقای جایگاه زمزم اشاره نمود.

سومین سخنران مراسم سرهنگ پاسدار گل محمدزاده بود.

وی ضمن گرامیداشت پیروزی انقلاب و قیام 29 بهمن تبریز ابراز داشت:215 هزار شهید ریشه انقلاب را مستحکمتر از قبل کرده و انقلاب اسلامی ایران برخلاف سایر انقلابها ویژگیهای متمایزی دارد.

اولین ویژگی انقلاب حضور تمام اقشار مردم در پیروزی آن است.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا بیان داشت:نقش قشر کارگر در پیروزی انقلاب اجتناب ناپذیر است.

وی افزود:دومین ویژگی انقلاب مردم ایران داشتن دشمنان بیشمار از بدو انقلاب تا به امروز است و با ایمان ،یکپارچگی و وحدت ملت عزیز ایران همه نقشه های شوم دشمنان نقش بر آب شده است.

سرهنگ گل محمدزاده سومین ویژگی انقلاب 57 را داشتن آرمانهای بزرگ دانست و بر اقتدار نظام اسلامی در تمام ابعاد بخصوص بعد دفاعی و نقش بازداندگی آن اشاره کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خودبر اطلاعت از منویات مقام معظم رهبری برای برون رفت از شرایط فعلی اشاره و ابراز نمود تنها نسخه عملی برای ترمیم اقتصاد کشور نسخه ولی فقیه و همانا اقتصاد مقاومتی میباشدکه زمینه استقلال اقتصادی ایران عزیزمان را فراهم می آورد.

در بخش بعدی مراسم گروه سرود ناحیه سپاه بستان آباد به اجرای یکی از سرودهای انقلابی پرداخت و در بخش پایانی مراسم از نفرات و تیمهای برتر مسابقات ورزشی گرامیداشت پیروزی انقلاب و همچنین کارگران نمونه واحد تولید وفروش با اهدای هدایایی تجلیل بعمل آمد.

مراسم با ذکر صلوات پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید