بازدید جناب مهندس عبدی مدیرعامل محترم زمزم ایران از کارخانه زمزم تبریز و ارومیه
مهندس حاتمی و مهندس عبدی

بازدید جناب مهندس عبدی مدیرعامل محترم زمزم ایران از کارخانه زمزم تبریز و ارومیه

در تاریخ 12 آبان 1400 جناب مهندس عبدی مدیر عامل زمزم ایران به اتفاق هیئت همراه از خطوط تولید و دیگر قسمتهای شرکت زمزم آذربایجان (کارخانه تبریز و کارخانه ارومیه) بازدید نموده و در جریان روند پیشرفت و مشکلات این واحدها قرار گرفتند.

در این جلسه ابتدا آقای مهندس حاتمی مدیر عامل محترم زمزم آذربایجان ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان عزیز و معرفی حاضرین در جلسه، گزارشی جامع از رشد و پیشرفت تولید ارائه نمودند و از اینکه شرکت زمزم آذربایجان با تلاش پرسنل زحمتکش خود در عرصه تولید توانسته نسبت به سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته باشد تشکر خود را از پرسنل شرکت اعلام کردند.

سپس آقای مهندس عبدی با تشریح مسائل تولید و فروش و مشکلات موجود آن پرداختند و تاکید کردند در آینده نزدیک با ادامه تلاشها و حمایتهای هلدینگ صنایع غذایی سینا و بنیاد مستضعفان شاهد روند افزایشی بوده و قطعا سهم گروه زمزم از بازار در سالهای آینده چشمگیر خواهد بود.

همچنین مهندس عبدی بر کمکهای معیشتی به پرسنل و پرداخت به موقع حقوق و دستمزدها تاکید کرده و آن را یکی از عوامل افزایش تولید و فروش عنوان کردند که به سبب آن تحرک بسیار مثبتی در روحیه و معیشت کارکنان به وجود آمده است.

در انتها جلسه با ذکر صلوات خاتمه پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید