بازدید جناب مهندس حمیدرضا شیران مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی سینا از کارخانه زمزم تبریز
مهندس شیران در زمزم تبریز

بازدید جناب مهندس حمیدرضا شیران مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی سینا از کارخانه زمزم تبریز

در تاریخ 24 شهریور سال 1400 جناب آقای مهندس شیران مدیر عامل محترم هلدینگ صنایع غذایی سینا به اتفاق معاونت مالی و اداری شرکت مادر جناب آقای مهندس میرافضل از خطوط تولید کارخانه زمزم تبریز بازدید نموده و طی جلسه ای با مدیران و روسای واحد تولید و فروش از روند پیشرفت این واحدها اطلاع حاصل نمودند.

در این جلسه آقای مهندس حاتمی مدیر عامل زمزم آذربایجان گزارش جامعی از روند پیشرفت تولید ارائه نمودند و از اینکه شرکت زمزم آذربایجان با تلاش پرسنل ساعی خود در عرصه تولید توانسته در پنج ماهه ابتدای سال جاری به 76 درصد بودجه لیتراژی و 75 درصد بودجه تعدادی هدفگذاری شده برای سال جاری و در پنج ماهه سال 1400 نسبت به 5 ماهه سال 1399 شرکت زمزم آذربایجان مجموعا در سه کارخانه تبریز، کرمانشاه و ارومیه از نظر لیتراژی 46 درصد رشد و از نظر تعدادی 38 درصد رشد دست یابد (میانگین تحقق بودجه کشوری تولید در گروه زمزم لیتراژی 80 درصد و تعدادی 78 درصد است) از پرسنل زحمت کش این مجموعه قدردانی نمودند.

سپس آقای اوستادی مدیر فروش منطقه گزارشی از فروش محصولات ارایه نمودند. گزارش ایشان حاکی از افزایش چشمگیر فروش بود. به نحوی که واحد فروش تبریز با فاصله بسیار ناچیز از صدر جدول در مقام سوم کشوری قرار داشتند.

پس از اتمام گزارش، آقای مهندس شیران با سلام ودرود به همه کارکنان و تشکر از زحمات واحد تولید و فروش شروع به سخنرانی نمودند.

مهندس شیران با تشریح استراتژیهای تولید و فروش تاکید کردند در آینده نزدیک با ادامه این سخت کوشی ها و حمایت بنیاد مستضعفان و با عنایت ویژه ای که آقای مهندس فتاح رئیس محترم بنیاد مستضعفان به گروه زمزم دارند شاهد ادامه این روند افزایشی بوده و قطعا سهم بازار گروه زمزم در سال‌جاری بسیار چشمگیر خواهد شد.

آقای شیران دستور آقای فتاح در ارایه کمکهای معیشتی به پرسنل مجموعه بنیاد را یکی از مهمترین عوامل در افزایش سطح تولید و فروش گروههای زمزم عنوان کرده که به سبب آن تحرک بسیار مثبتی در روحیه و معیشت کارکنان به وجود آمده است. ایشان به سبب این کمکها از آقای مهندس فتاح تشکر ویژه نمودند.

در انتها جلسه با ذکر صلوات خاتمه پذیرفت و مهندس حاتمی مدیر عامل زمزم آذربایجان به اتفاق سایر اعضای هیئت مدیره این شرکت،در معیت آقای مهندس شیران و هیئت همراه از خطوط تولید کارخانه بازدید نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید